Obsługa prawna firm

Pomoc prawna dla właścicieli przedsiębiorstw
+48 792 861 101 - A. Malik+48 609 712 735 - J. Pokoj

Stała pomoc prawna dla firmy

Kancelaria Prawna AVENTUM oferuje stałą i kompleksową obsługę klientów biznesowych. Usługi świadczone przez Kancelarię mają na celu ułatwienie działalności przedsiębiorców poprzez skuteczne rozwiązywanie problemów, bieżące udzielanie porad oraz wskazywanie właściwych rozwiązań. Oferta pomocy prawnej dla firm obejmuje nie tylko zastępstwo prawne w sporach sądowych i różnych postępowaniach, ale także prawne wsparcie przedsiębiorców w ich bieżącej działalności.

W ramach świadczonych usług na bieżąco doradzamy naszym klientom i zabezpieczamy ich interesy przed ewentualnymi zagrożeniami czy sporami. Przygotowujemy wzory umów, regulaminów i różnych dokumentów, z których firma może korzystać w swojej działalności. Ponadto uczestniczymy w negocjacjach, sporządzamy opinie i sprawdzamy kontrahentów naszych Klientów pod kątem formalnym. W przypadkach, gdy Klient tego potrzebuje, reprezentujemy w postępowaniach sądowych, zamówieniowych, administracyjnych czy arbitrażowych. Co ważne, stała współpraca z Kancelarią pozwala ustrzec się przed wątpliwościami i niejasnościami związanymi z szybko zachodzącymi zmianami w prawie.

Oferta obsługi prawnej

Oferta stałej obsługi prawnej przynosi Klientom istotne korzyści polegające na:

  1. stałym dostępie do usług prawnych i pomocy świadczonej przez profesjonalnego prawnika;
  2. obniżeniu kosztów pomocy prawnej;
  3. minimalizacji ryzyka w prowadzonej działalności gospodarczej;
  4. podniesieniu poziomu pewności w działalności gospodarczej prowadzonej przez przedsiębiorcę.

 

Współpraca przedsiębiorców z Kancelarią może opierać się na trzech modelach rozliczeń:

 

  1. stałej współpracy, w ramach której Kancelaria wykonuje czynności w ramach uzgodnionego uprzednio stałego zakresu godzinowego – pozwala to na maksymalne obniżenie kosztów i ukształtowanie długotrwałej współpracy;
  2. rozliczenia godzinowego, w ramach którego Kancelaria wykonuje czynności rejestrując czas rzeczywiście poświęcony na wykonanie zadań – pozwala to określenie przez przedsiębiorcę konkretnych spraw, którymi ma zająć się Kancelaria i ustalenie konkretnego nakładu pracy;
  3. rozliczenia ryczałtowego, w ramach którego zostaje określone konkretne wynagrodzenie za wykonanie danych czynności, niezależnie od nakładu pracy Kancelarii – pozwala to na precyzyjne ustalenie przez przedsiębiorcę konkretnej sumy, którą poświęci na obsługę prawną danego projektu.

Pozostałe usługi prawnicze i adwokackie

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię usługi
lub chcesz uzyskać więcej informacji odnośnie oferty Kancelarii Aventum

AVENTUM Kancelaria Prawna Radców Prawnych Malik, Pokoj sp.p.

ul. Sądowa 4/6

40-078 Katowice

NIP: 6423215030

KRS: 0000886626

Aventum - Kancelaria Prawna Katowice

Kancelaria Prawna Aventum sp. k.

ul. Sądowa 4/6, 40-078 Katowice, Polska

Kontakt z Kancelarią

Formularz kontaktowy

Wymagane zgody

14 + 1 =

Adam Malik

Jakub Pokoj

Zapisz się na newsletter