Prawnik Pszów - Kancelaria

"Pacta sunt servanda – umów należy dotrzymywać"

Jesteśmy po Twojej stronie

+48 792 861 101 - A. Malik+48 609 712 735 - J. Pokoj

O naszych prawnikach

Zajmujemy się prowadzeniem spraw klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Nasz zespół składa się z prawników posiadających bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje.

Kancelaria Pszów

Świadczymy usługi prawne kompleksowo, m.in. poprzez przygotowywanie pism przedprocesowych i procesowych, sporządzanie umów i opinii prawnych, windykowanie należności, uzyskiwanie odszkodowań, a także reprezentowanie Klientów przed sądami i urzędami.

Stale świadczymy usługi prawne m.in. dla branży budowlanej, finansowej, ubezpieczeniowej, górniczej, transportowej oraz usługowej.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy z Pszowa

Dlaczego my?

Pełna obsługa prawna

Dzięki połączeniu wiedzy oraz umiejętności praktycznych świadczymy pomoc prawną na najwyższym poziomie. Wspólnicy Adam Malik i Jakub Pokoj posiadają zarówno wieloletnie doświadczenie zawodowe, jak i kompetencje akademickie.

Postaw na nasze doświadczenie

Doświadczenie zawodowe wynikające z praktyki zawodowej oraz kompetencje nabyte podczas studiów doktoranckich oraz aplikacji radcowskiej prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach stanowią solidną podstawę do analizy każdego zagadnienia prawnego.

Gwarancja indywidualnego podejścia

W relacjach z Klientami stawiamy na indywidualne podejście oraz zaufanie. Znając prawo, staramy się, by było ono dla naszych Klientów zrozumiałe.

Prawnik Pszów

W wielu sytuacjach życiowych możemy potrzebować pomocy prawnej. Najczęściej takie sytuacje występują w życiu prywatnym. Każdy z nas chciałby, aby życie toczyło się w spokojnej atmosferze. Jednak ten idealny scenariusz często jest nieosiągalny. Niektóre sytuacje są prawdziwymi generatorami problemów, z którymi nie jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie.

Najczęściej na myśl przychodzi tutaj postępowanie rozwodowe. Gdy małżeńska idylla się kończy, wówczas trzeba chociażby korzystnie podzielić majątek. Podobne problemy mogą pojawić się również w momencie podziału spadku po osobie zmarłej. Wówczas potrzebny będzie skuteczny i doświadczony adwokat mający doświadczenie w tego typu sprawach. Często bywa również tak, że musimy dochodzić swoich racji w sporze z pracodawcą. Tego typu spory nie są niczym nadzwyczajnym.

W każdym z opisywanych wyżej przypadków nieodzowna będzie dobry prawnik. Jeżeli chcesz znaleźć skuteczną kancelarię, to dobrze trafiłeś!

Usługi prawnicze Pszów

Zadowoleni z naszych usług

Referencja #1

Referencja #1

Referencja #1

AVENTUM Kancelaria Prawna Radców Prawnych Malik, Pokoj sp.p.

ul. Sądowa 4/6

40-078 Katowice

NIP: 6423215030

KRS: 0000886626

Aventum - Kancelaria Prawna Katowice

Kancelaria Prawna Aventum sp. k.

ul. Sądowa 4/6, 40-078 Katowice, Polska

Kontakt z Kancelarią

Formularz kontaktowy

Wymagane zgody

13 + 10 =

Adam Malik

Jakub Pokoj

Zapisz się na newsletter