Poznaj nas bliżej

Adam Malik

Radca Prawny

Radca prawny, absolwent aplikacji prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach (egzamin radcowski zdany z wyróżnieniem), doktorant w Katedrze Prawa Rolnego i Gospodarki Przestrzennej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, autor publikacji z zakresu prawa geologicznego i górniczego oraz prawa ubezpieczeń gospodarczych.

Poza działalnością prawniczą, Adam Malik zajmuje się działalnością społeczną, pełniąc m.in. od 2012 r. funkcję Przewodniczącego Zarządu Dzielnicy Dębieńsko w Gminie i Mieście Czerwionka-Leszczyny (w latach 2008 – 2012 r. pełnił funkcję Zastępcy Przewodniczącego Zarządu).

Jakub Pokoj

Radca Prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2015), w latach 2016-2018 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, autor kilkunastu publikacji naukowych, uczestnik kilkudziesięciu konferencji naukowych.

Doświadczenie zdobywał w kancelariach radcowskich w Krakowie i w Katowicach, a także udzielając pomocy prawnej osobom ubogim i potrzebującym w ramach poradni prawnej. Włada językiem angielskim.

 

Lista publikacji.

Możemy pomóc

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię usługi
lub chcesz uzyskać więcej informacji odnośnie oferty Kancelarii Aventum

AVENTUM Kancelaria Prawna

Adam Malik i Wspólnik sp.k.

ul. Stefana Batorego 64A

44-270 Rybnik

NIP: 6423215030

KRS: 0000762549

Aventum - Kancelaria Prawna Rybnik

Prawnik Rybnik - Aventum sp. k.

Stefana Batorego 64A, 44-273 Rybnik, Polska